سلام،

- فیلم هری پاتر و محفل ققنوس در سراسر دنیا  بیش از ۷۸۵ میلیون دلار فروش کرده ولی هنوز رکورد جام آتش و سنگ جادو رو نشکسته.

- کتاب ۷ هری پاتر سه شنبه ی این هفته به صورت دو جلدی با ترجمه ی محمد نوراللهی توسط انتشارات بهنام به صورت غیرقانونی منتشر می شود. این کتاب که هری پاتر و قدیسان مرگبار نام دارد و در دو جلد ۸۲۵ صفحه منتشر می شود در ۲۷ روز ترجمه شده!

اگر واقعا طرفدار هری پاتر هستین و حقوق معنوی اثر رو مهم می دونین یا حد اقل برای احترام به خانم رولینگ هم که شده منتظر نسخه ی قانونی کتاب ۷ هری پاتر و یادگاران مرگ با ترجمه ی عالی خانم ویدا اسلامیه بمونین.

- کتابسرای تندیس اعلام کرده جلد اول هری پاتر و یادگاران مرگ اوایل شهریور می یاد.

فعلا...

/ 5 نظر / 29 بازدید
هرميون-جينی

بله ترجمه سانسور شده خانم اسلاميه که آدم فکر می کند به جای اين نقطه چينها چی بوده (در صورتی که ممکنه چيز چندان بدی هم نبوده باشه) با عوض کردن اصطلاحات ماگل و ارور و ...و جايگزين کردن مشنگ و کاراگاه و .. که آدم يه جوری می شه می خونشون من که از پرتو اشراق می خونم

هما

http://www.armanantipotter.blogfa.com/ اين وبلاگ آنتی پاتری را ديديد؟ مسخره ها.اين وبلاگها دارن توسط طرفدارهای هری پاتر هک ميشن.مثل این:http://kyeonmiri.blogfa.com/ آخه به کی چه مربوط که اون يکی چی دوست داره؟

مهدی پانمدی

من که همين کارو می کنم منتظره ويدام اميدوارم بقيه هم همين کار رو کنن

مهدی پانمدی

ديگه نمی خوای اپ لود کنی!!!؟؟؟ لاقل يه خبر می دادييييييييی