سلام،

خیلی ممنون که دفعه ی پیش هیچی نظر ندادین.

اول یه نکته ی جالبو بگم:

دیروز ۲/۲ سال قمری،۳/۳ سال میلادی و ۱۲/۱۲ سال شمسی بود!(پس فردا آقایون میگن از نشانه های آخرالزمانه!)

اخبار این مدت کم بود:

*فیلم هری پاتر ۴ در آمریکا با فروش بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ششمین فیلم پرفروش آمریکای شمالی شد.

*اینا اولین عکسا از صحنه ی فیلم ۵ه:

کلبه ی هاگرید

تصویر بزرگتر

تصویر بزرگ کلبه ی هاگرید در حال ساخت

تصویر بزرگ دیگری از زاویه ی متفاوت

تصویر نزدیک از کلبه ی هاگرید

ماشین های حمل و نقل عوامل صحنه:

*آلفونسو کوارون (کارگردان فیلم ۳)گفته علاقه منده یکی دیگه از فیلمای هری پاتر رو کارگردانی کنه.

*واما رولینگ در بخش نظرسنجی ژرسش های متداول سایتش جواب سوال برنده رو داده:

وقتی رازدار می میره چه اتفاقی برای راز می افته؟

من وقتی دیدم این سوال پر ببینده بود و برنده شد بسیار متعجب شدم , چونکه این اولین سوالی نبود که من بخوام بهش رای بدم ... اما حالا , اگر این همون چیزیه که شما میخواید بدونید , این است جواب انچه که شما میخواهید بدانید !
زمانیکه یک رازدار بمیرد , رازشان نیز به همراه انها میمرد و یا اینکه, ان از روشی دیگر پوشیده میشود , در این موقعیت , وضعیت رازشان باقی خواهد ماند چنانکه در آن لحظه فرد مرده است . کسانی که مورد اعتماد راز دار بوده اند همچنان می توانند به اطلاعات پنهان دست رسی داشته باشند ، اما هیچ کس دیگری نمی تواند !
مثل اینکه موضوع اینکه طلسم فیدِلیوس چگونه کار میکنه رو همگی به راحتی فراموش کردید ! جواب این سوال به طور کامل در زندانی ازکابان اورده شده :
"یک طلسم بسیار بسیار پیچیده! شامل یک راز پنهان , آن هم پنهان در روح . تمامی اطلاعاتی که درون فرد برگزیده و یا رازدار وجود دارد , در روحش پنهان میشود . پی بردن به اطلاعات داخل فرد , به هیچ وجه امکان پذیر نیست و کشف چنین چیزی غیر ممکن هست البته , مگر اینکه خود رازدار بخواهد انها را بازگو و فاش نماید" ( کتاب هری پاتر و زندانی ازکابان )
به عبارتی دیگر , یک راز ( محل اختفای یک خانواده , مثل خانواده پاترها ) جادو شده تا اینکه آن راز توسط یک فرد , محافظت میشود ( به طور مثال پیتر پتیگرو و یا همان ورمیتل ) . حتی اگر یکی از پاتر ها گرفته شده بود , و او را وادار به خوردن معجون حقیقت میکردنند و یا تحت طلسم فرمان قرار میدادند , موفق نمیشدند که از زبان او نام محل اختفای 2 فرد دیگر و یا راز را بیرون بکشند . تنها کسی که میتوانست انها را لو دهد فقط یکنفر بود که از محل دقیق و درست خانواده پاتر با اطلاع بود که همنجور که گفته شده همان ورمیتل بود . البته که هیچ کدام از انها توانایی گرفتن اطلاعات رو از شخصی دیگرنداشتند
©سایت جادوگران

لطفا نظر فراموش نشه.ممنون.

فعلا خدافظ!

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
شازده خانم كوچولو

بسيار وبلاگ زيبايي داريد خيلي عالي است ادامه بديد كارتون رو .عكس از هري و هرميون هم بيشتر بزنيد من كه خيلي از وب لاگتون خوشم اومد يه سري هم به من بزنيد.....آرزومند آرزوهايتان......بای

شیما پاتر

سلام ما رو که ديگه تحويل نمی گيری؟ نه؟ عيب نداره! وبلاگت عاليه موفق باشی!

جرج

وبلاگ خیلی خیلی خیلی خوبی داری[قلب][گل]

parsa

khoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobe

G.magician

خیلی عالیه[شوخی]