هری پاتر ۷ و خبری شگفت انگیز!

خبر اول : انتشارات بلومزبری ، ناشر انگلیسی کتاب های هری پاتر با تعدادی از کتابفروشی های انگلستان در مورد باز کردن و فروش کتاب 7 هری پاتر قرارداد ندارد و آنها می توانند زودتر از موعد مقرر کتاب رو به فروش برسونن!

نسخه ی صوتی آمریکایی هری پاتر 7

 خبر دوم : جی. کی. رولینگ گفته :"بعضی مردم به شدت از کتاب 7 متنفر خواهند شد."به نظر شما منظورش چیه؟تا حالا اتفاقات زیادی در کتاب ها افتاده که بدتریناشون همیشه مرگ کتاب ها بوده.مرگ سدریک ، سیریوس ، ..... ، و از همه مهم تر دامبلدور . ولی تا حالا هیچ وقت رولینگ چنین حرفی نزده.آیا مرگ های کتاب 7 تا این حد فاجعه آمیزند ؟ اگه این طوره پس چرا در مورد کتاب های قبل که مرگ های وحشتناک داشت این گونه نبود ؟ فقط یه چیزه که ممکنه با بقیه فرق داشته باشه و اون......مرگ هری پاتره.

نسخه ی صوتی انگلیسی هری پاتر 7 

خبر سوم : و اما خبر شگفت انگیز این که در حالی که طرفداران کتاب در این ۵ روز باقی مانده به دنبال حتی یک کلمه از کتاب ۷ هستند سایت گاردین ادعا کرده قسمت آغازین کتاب هری پاتر 7 ، هری پاتر و قدیسان مرگبار رو به دست آورده:

 

Harry Potter and the Deathly Hallows

Chapter 1:THE DARK LORD ASCENDING

 

 

The two men appeared out of nowhere, a few yards apart in the narrow, moonlit lane. For a second they stood quite still, wands pointing at each other's chests: then, recognising each other, they stowed their wands beneath their cloaks and set off, side by side, in the same direction.

"News?", asked the taller of the two.

"The best," replied Snape.'

 

هری پاتر و قدیسان مرگبار

 

فصل 1:لرد سیاه برفراز

 

دو مرد از غیب ظاهر می شوند ، در فاصله ی چند یارد دورتر از هم در یک کوچه ی باریک که با نور مهتاب روشن شده.برای یک لحظه آن ها کاملا بی حرکت می ایستند ، در حالی که چوبدستی هایشان را به سمت سینه ی یک دیگر نشانه رفته اند : سپس ، هم دیگر را می شناسند ، چوبدستی هایشان را زیر شنلشان پنهان می کنند  و در مسیری یکسان کنار هم شروع به حرکت می کنند.

 

مرد بلندقامت تر می پرسد : "اخبار؟"

 

اسنیپ پاسخ می دهد : "بهترین"

/ 6 نظر / 30 بازدید
صادق

ميگم ما که ميخوايم تو کنفرانس شرکت کنيم که بيشتر از ۳-۴ نفر نيستيم.من ساعت ۸ احتمالا نتونم بيام اگه بزاريدش ۷ خيلی خوب مشه.

صابر

ایول بابا دمت گرم- عالیه- خیلی باهالی.به این میگن یه خبر داغ و یه وبلاگ توووووووپ-(به تعداد و در کلمه ی توپ دقت کنید.

هاگريد

به نظر من شاید هری ، هاگرید ، هرمیون ، لوپین ، ولدمورت در کتاب ۷ خواهند مرد.

صادق

.من نتونستم برای کنفرانس بيام.

مهدی پانمدی

بازم نتوونستم بيام بازم که ميگين هری بميره اين که نميشه !!! تا حرف از فاجعه ميشه اين بنده رولينگ رو ميکشين اميدوارم نميره ولی يکی از رفقا گفت: اگه رولينگ بخواد داستانش موندگار شه بايد هری رو بکشه

ممکنه چو چانگ با دادلی عروسی کرده باشه ؟