بازی ویدئویی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه

همان طور که می دانید پخش جهانی بازی ویدئویی هری پاتر 6، یعنی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه 10 روز پیش آغاز شد و هم اکنون به بازارهای ایران هم رسیده است. اما اطلاعاتی درباره ی بازی:

این دفعه هم هم چون بازی قبلی، یعنی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه، علاوه بر پی گیری سیر داستان می توانید آزادانه در مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز به اکتشاف بپردازید. این نسخه، بازی های چند نفره، کلاس ها، زمان های مختلف از شبانه روز، بازی کوئیدیچ، دوئل های جادوگری و معجون سازی را نیز در خود دارد که در بازی قبلی نبودند. به علاوه جنگیدن با مرگخواران  دوزخی ها در غار قاب آویز هم بخشی از بازی است. برای پیدا کردن مکان ها، نقشه ی غارتگر هست که با پیشرفت بازی کامل تر می شود و به علاوه در صورت گم شدن هری می تواند از نیک تقریبا بی سر کمک بخواهد.

شخصیت های قابل بازی کردن:

هری پاتر: شخصیت اصلی برای گشتن در قلعه، زمین های اطراف، زمین کوئیدیچ، دوئل، معجون سازی.

رون ویزلی: وقتی تحت تاثیر معجون عشق (عشقینه) رومیلدا وین قرار گرفته باید به دنبال هری تا دفتر اسلاگهورن راهنمایی اش کنید.

جینی ویزلی: وقتی هری مجازات شده و نمی تواند در کوئیدیچ بازی کنید، شما با جینی جای او را می گیرید. جینی جستجوگر تیم می شود و در بازی گریفندور-ریونکلاو در مقابل چوچانگ بازی می کند.

حداقل های ضروری برای بازی کامپیوتر:

مورد نیاز

مشخصات

ویندوز XP، سرویس پک 2/ ویندوز ویستا، سرویس پک 1

سیستم عامل

1.8 گیگاهرتز یا سریع تر

پردازنده

256 یا بالاتر/ برای ویستا 512 و بالاتر

رم

  یا سریع اتر 8x DVD ROM

دیسک درایو

5 گیگابایت فضای دیسک یا بیشتر

فضای هارد خالی

/ 3 نظر / 108 بازدید
سامان

برای دانلود این فیلم به سایت ما بیایید www.bazarefilm.ir

aa

این واسه دالوده یا فقط نقدی از بازیه