فردا روز انتخاب است...

فردا همه برای رسیدن به ایرانی پیشرفته با قانون، عدالت و آزادی و برای رهایی از دروغ، وقاحت و فلاکت موجود

به مهندس میر حسین موسوی رای می دهیم، تا چهار سال دیگر حسرت عدم حضور پای صندوق های رای و پیروزی محمود احمدی نژاد را نخوریم.

/ 6 نظر / 26 بازدید
فاطیما

سلام سهندجان! منم یه زمانی عشق هری بودم ولی دیگه حوصلش رو ندارم!فقط رپ..رپ...رپ....موسوی..موسوی...موسوی![چشمک]

بیژن آریا

×زمانی به یاد آیدت راستی که ویران شود کشور از کاستی× روزی صفحه سفید شناسنامه برای من هم موجب افتخار بود ولی اکنون سفیدماندن این صفحه موجب ننگ است. باید برای نجات ایران هم که شده به کسی غیر از احمدی نژاد رای دهیم. من از تمامی وبلاگ نویسان عزیز،که از وضع موجود ناراضی هستند خواستارم، تحریم انتحابات را کنار گذاشته و با حضوردر پای صندوق های رای،مشت محکمی بر دهان کسانی بکوبند که میخواهند سلیقه خود را بر مردم تحمیل کنند. به امید پیروزی بر احمدی نژادیسم ها در بهار88. کوچک فرزند ایران زمین بیژن آریا

آیتا

سلام دوست عزيز به فروشگاه منم سر بزن خوشحال مي شم عزيزم "فروشگاه اينترنتي آيتا شاپ " فروش جديدترين فيلم ها ، کارتون ، نرم افزار ، بازي و... با 35% پايين تر از قيمت پشت جلد کالاها بازي زيباي Gta Iv Lost And Damned شاهکاري بزرگ از شرکت راکر استار ، پروژه اي عظيم تر از Gta Iv ، زندگي در لوس آنجلس را تجربه کنيد " پيش فروش اين بازي در فروشگاه اينترنتي آيتا شاپ آغاز شد " """""""""""" Www.aytashop.com """""""""""""""

ماندانا

سلام فقط خواستم بگم دلم برای خودمون میسوزه که این قدر ساده بودیم کاش لا اقل یه کسی مثل هری هم تو ایران بود چون با این دروغگو های پست با زبون خوش نمیشه حرف زد.

نوشین

سلام . من چیزی ندارم بگم اما من هم به موسوی رای می دم. راستش من تازه عشق هری شدم. فکر نمی کنم که هری ربطی به رییس جمهور داشته باشه . خدانگه دار.

ناشناس

اگه احمدی نژاد خیلی به خودش احترام میذاره بره دماغش رو عمل کنه تا حداقل مردم بتونن صاف تو صورتش نگاه کنن!