افتتاحیه ی فیلم ۵ هری پاتر - بخش ۱:لندن(انگلستان)

سلام،

عکسای افتتاحیه ی لندن برای فیلم هری پاتر و محفل ققنوس:

       

      

راستی بازی کامپیوتری فیلم ۵ هم به بازار اومده.

/ 10 نظر / 35 بازدید
صادق

مطلب در مورد کتاب هفت بنویسی و اینکه چند جلده خیلی بهتره.

هما

قبول داری لباساشون خيلی چرته ولی دستت درد نکنه مثل هميشه عالی

هاگرید

در کتاب ۷ مدیر هاگوارتز کی میشه؟

سهند

کتاب ۷ احتمالا در ایران توسط ویدا اسلامیه در دو جلد و در حدود بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ صفحه منتشر می شود.در ضمن اگر هاگوارتز باز شود به احتمال زیاد پروفسور مک گونگال رئیس مدرسه خواهد شد.

صادق

ممنون که جواب سوالم رو داديد.

هما

سلام سهند جان يه سوال: چند وقت بعد از اينکه کتاب به زبان اصلی ترجمه شد به زبان فارسی هم تر جمه و در کشور پخش ميشه؟

سهند

هما جان همون طور که می دونید متاسفانه با وجود این که کتابسرای تندیس رسما از سوی جی. کی. رولینگ ناشر هری پاتر در ایران انتخاب شده،هنوز ناشران دیگر هم این کتاب ها رو چاپ می کنند و من یادمه حتی در زمان انتشار کتاب ۵ یکی از ناشران کتاب رو در ۱۷ روز بیرون داده بود که ترجمه اش واقعا افتضاح بود!اگر شما هم مثل من منتظر کتاب ۷ با ترجمه ی عالی خانم ویدا اسلامیه و انتشارات کتابسرای تندیس باشین می دونید که معمولا کتاب رو چند جلدی می کنن که به نظر من احتمالا کتاب ۷ رو در ۲ جلد منتشر خواهند کرد و احتمالا جلد اول رو اواسط شهریور و جلد دوم رو اواسط مهر حدودا بیرون می دن.

مهدی پانمدی

به نظرم از ۲ جلد خيلی بيشتره چون هری هنوز از هاگوارتز بر نگشته تا بر گرده بره عروسی بره خونه خالش بره سر قبر بابا وننش جان پيچ ها رو پيدا کنه نابود کنه بعد با لرد بجنگه و بعد ......اووووووووههههه خيلی طول ميکشه

سهند

مگه شما نمی دونین؟کتاب آمریکایی ۷۸۴ صفحه و کتاب انگلیسی۶۰۸ صفحه هستند.که ترجمه ی فارسیش بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ صفحه میشه که احتمالا دو کتاب ۴۵۰ یا ۵۰۰ صفحه ای خواهد شد.

مهدی پانمدی

ولی مگه نمی دونی ويدا خانوم عادت داره که يا زيادی ترجمه کنه يا توضيح بده يا نعنا داغشو زياد کنه که من خيلی از اين کارش خوشم مياد در ضمن اگه چه رولينگ يا اسلاميه بخوان کامل توضيح ندن از ارزشه کتاب کم ميشه و يا نامفهوم ميشه