اکران فیلم هری پاتر و شاهزاده ی دورگه 8 ماه عقب افتاد!

                                   

کمپانی برادران وارنر اعلام کرد فیلم ششم از مجموعه فیلم های هری پاتر یعنی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه به جای 21 نوامبر امسال (1 آذر 87) در تاریخ 17 ژوئیه ی 2009(26 تیر 88) اکران خواهد شد.

دو دلیل ذکرشده برای این تغییر ناگهانی و غیرمنتظره که خون بسیاری از طرفداران واقعی هری پاتر را به جوش آورده، کسب سود بیشتر در فصل تابستان (با توجه به فروش بسیار خوب محفل ققنوس) و کمتر شدن فاصله ی میان فیلم شاهزاده ی دورگه و قسمت اول فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ هستند.

در همین حال بسیاری از سایت های اینترنتی در سراسر دنیا نظرسنجی های متعددی درباره ی این تتاخیر اکران به راه انداخته اند که نتایج همه ی آن ها نشان دهنده ی خشم هواداران هری پاتر در سراسر دنیاست. هم چنین سایت های بسیاری اقدام به راه اندازی اعتراض های اینترنتی خطاب به کمپانی برادران وارنر کرده اند که بعضی از آن ها تاکنون چندصد هزار بار امضا شده اند.

شایعه ای نیز در این میان پخش شده که گفته می شود دلیل اصلی تاخیر زمان اکران فیلم هری پاتر 6 نقش آفرینی دنیل ردکلیف بازیگر نقش هری پاتر در فیلم ها در نمایش equus در آمریکا می باشد که وی در قسمت هایی از این نمایش لخت سر صحنه حاضر می شود. این نمایش پاییز امسال در برادوی آمریکا به صحنه می رود. گفته می شود برادران وارنر مایل نبوده تصویر خوبی که از هری پاتر در ذهن همه است با این نمایش مکدر شود.

با این وجود پس از اعلام این خبر انتشار عکس های فیلم ششم افزایش یافته و شاید وارنر می خواهد به این صورت کمی خشم طرفداران هری پاتر را تسکین دهد، که البته هرگز موفق نخواهد شد...

/ 8 نظر / 75 بازدید
حامد

با سلام. در گوگل که سرچ کرم دیدم نام و نام خانوادگی من در پست شماره ی 35 شما موجود است . به دلیل مشکلاتی که دارم از شما خواهشمندم حتما این نام را پاک بفرمایید . مطمئنا برای شما اهمیتی ندارد . نیز مطمئنم که کمک خواهید نمود و این کار را انجام خواهید داد.با تشکر.بعد از انجام این عمل منتظر پاسخ شما هستم.ممنون.

سهند

حامد جان خواسته تون انجام شد.

مریم

موفق باشی[گل][گل]

کوروش هاشمی

کوروش

کارت عالی

رضا

وب سایت خوبی داری عزیزم به وب سایت من سری بزن[خداحافظ][چشمک]

مهدی

سلام صمیمانه به شما . طبق گفته های شما میخوام چیزی رو اضافه کنم که اول باید بگم تمام حرف های شما درست هست . و این که شرکت وارنر بجز عکس این فیلم حتی برای آروم کردن طرفداران تیزر اول این فیلم رو هم برای دانلود رو سایت ها قرار داده. جاتون خالی من همش رو دانلود کردم . عجب فیلم توووووپی درست کردن فقط این وسط من خدا خدا میزنم که زود فیلم کاملش به دستمون برسه . شما هم حتما این تیزر هارو دانلود کنید به بجوش آوردنش میارزه . با تشکر فراوان . [خجالت]

نپرس که مجبور نشم بگم

سلام جرا آپ نمی کنید؟خبراتون خیلی قدیمین.من تا حالا خیلی تیزر از شاهزاده دانلود کردم اما راضی نشدم باید فیلم کاملشو ببینم