هری پاتر ۷ در ایران و دنیا

سلام،

خبر اول: سایت آمازون تا کنون بیش از ۲ میلیون نسخه از کتاب هری پاتر ۷ رو پیش فروش کرده.

خبر دوم: این ویدئویی از چاپ کتاب ۷ هری پاتر.

خبر سوم: سایت ارتش جی. کی. رولینگ مسابقه ای یک سوالی برگزار کرده که تمام گزینه های اون یک سوال هم درسته! همه از سراسر دنیا می تونن شرکت کنن و برنده در روز ۳۱ ژوئیه انتخاب می شه.

خبر چهارم: کتاب ۷ هری پاتر یعنی Harry Potter and the Deathly Hallows هم زمان با سراسر دنیا در نیمه شب 21 ژوئیه برابر با ساعت 3/30 نیمه شب  30 تیر در تهران به فروش می رسد.نسخه ی تهیه شده در تهران نسخه ی انگلیسی کتاب 7 می باشد که با تخفیف به قیمت 32000 تومان به فروش می رسد.جهت دریافت کتاب در تاریخ مقرر این کتاب توسط کتابفروشی بیان سلیس پیش فروش شده است. ابتدا مبلغی به عنوان پیش پرداخت گرفته شده و به هنگام انتشار کتاب بقیه ی مبلغ نیز اخذ خواهد شد.تلفن این کتابفروشی 021-22666059 و آدرس آن  تهران-محمودیه-خیابان سالار- پلاک 4- موسسه آموزش آزاد بیان سلیس (قسمت کتابفروشی) می باشد.

متاسفانه کتاب 7 فاش شده و سایت نیویورک تایمز نقدی بر این کتاب نوشته که مقدار زیادی از آن را لو می دهد.من به دلیل پاسخ شماره ی 3 در پایین از ترجمه ی آن معذورم. و هم چنین عکس هایی از قسمت هایی از صفحات کتاب 7 هری پاتر را می توانید در این لینک ببینید که باز هم من از گذاشتن آن ها در وبلاگ معذورم.

فردا شب کتاب منتشر می شه!

/ 0 نظر / 57 بازدید