آنچه رولینگ می گوید (اطلاعاتی که در کتاب های هری پاتر نیست) - بخش چهارم

                                  نشان مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز

46. دو مار دودمانند (در کتاب پنجم) به دامبلدور نشان می دادند که روح ولدمورت چگونه تقسیم شده.

47. هری مجبور بود بمیره تا روح ولدمورت که درونش بود از بین بره. مسموم شدن به وسیله ی باسیلیسک و شفا یافتن پس از آن کافی نیست.

48. نویل پسری است که می توانست باشد. هری استعداد بیشتری دارد، به خصوص غریزه ای که راه درست را به او نشان می دهد و از او چنین کارآگاه خوبی می سازد، ولی نویل هم در پایان کتاب ها نشان می دهد که او هم می توانست اگر ولدمورت انتخابش کرده بود.

49. بلاتریکس به دنبال لانگ باتم ها بود چرا که آن ها در نقش کارآگاه بسیار موثر و موفق عمل کرده بودند.

50. از جیمز و لی لی خواسته شده بود برای پیوستن به ولدمورت از مدرسه خارج بشوند ولی از این کار امتناع کردند.

51. دامبلدور می دانست چه اتفاقی در دره ی گودریک افتاده است چرا که یک طلسم هشداردهنده روی خانه بوده ولی جو یادش نیست که آیا توجیهی برای رسیدن هری پس از 24 ساعت به پریوت درایو وجود دارد یا نه.

52. در حال حاضر قرار است نیمی از دایرةالمعارف یا همان کتاب اسکاتلندی واقعیات و داستان های پس زمینه از دنیای هری باشد و نیمی دیگر داستان ها و ماجراهای فرعی که چرا و چگونه به کتاب ها راه یافتند یا از آن حذف شدند. جو فقط درصورتی آن را می نویسد که سرگرم کننده باشد و هیچ عجله ای برای بیرون دادن آن ندارد.

53. جو هانا آبوت را اصیل زاده تصور می کند(اگرچه ممکن است در یادداشت هایش مشنگ زاده بوده باشد). او در پاتیل درزدار مهمانخانه دار شده است.

54. جو برای ایجاد یک کلوپ هواداران تحت فشار قرارداشت ولی وبسایتش را به عنوان یک راه حل بهتر ایجاد کرد.

55. هری و رون به هاگوارتز برنگشتند و کارآگاه شدند ولی هرمیون یک سال دیگر درس خواند تا مدرک سطوح عالی جادوگریNEWT را هم بگیرد.

56. کینگزلی شکلبوت (وزیر جدید سحروجادو) از هرکس که در نبرد هاگوارتز به نفع جبهه ی خیر جنگیده بود و سنش اجازه می داد درخواست کرد برای پاکسازی وزارتخانه به کمکش بشتابند.( از جمله هری و رون و نویل)

57. هرمیون در یادگاران مرگ با هری و رون رفت چرا که در کل قلبی بزرگ تر از مغزش دارد ولی طبیعتا به سمت جنگ کشیده نمی شود.

58*. در کتاب بیدل آوازه خوان:

59. جنس چوب ابرچوبدستی، مشخصا اقطی و درون آن موی دم تسترال است.

60. جو ناراحت است که نتوانسته یک صحنه ی فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز بنویسد.

        قلعه ی هاگوارتز از دید یک جغد

©هر گونه کپی برداری از این نوشته تنها با ذکر لینک وبلاگ هری پاتر ۱-۷ بلامانع می باشد

/ 13 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

با سلام وخسته نباشی خیلی وبلاگت توپ بود به ما هم سری بزن دوست گرامی ما در وبلاگمون یه مسابقه به راه انداخته ایم که جایزه اش یک پکیچ35هزارتومانی است تازه سوالش خیلی آسونه تازه جواب هایش 4 گزینه ای است برای شرکت د راین مسابقه به وبلاگ ما سری بزنید ودر پایین صفحه در نظر سنجی اس ام اسی شرکت کنید. نظر هم یادت نره با تشکر مدیر وبلاگ کاشان سیتی 2 [خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ][گل][گل][گل][گل][گل][قلب][قلب][قلب][قلب]

یلدا

سلام خوبی؟ آپ کردم خوشحال میشم بیای بای

یلدا

سلام خوبی؟ مرسی سر زدی بازم بیا آپ زیبایی بود بای

یلدا

salam khoobi? مرسی اومدی بای

یلدا

salam khoobi? مرسی اومدی بای

یلدا

salam khoobi? مرسی اومدی بای

یلدا

salam khoobi? مرسی اومدی بای

هری

مسابقه ..............مسابقه دوستان بالاخره مسابقه حسین پاتر طراحی شد و راهشم خیلی اسونه چیز هایی که لازمه برای شرکت در مسابقه : ۱-یک وبلاگ درباره ی هری پاتر یا سینما داشته باشید ۲-عضو وبلاگ باشید ۳-ایمیل داشته باشید(که حتما دارید) ۴-مدیر وبلاگ باشید خوب اول باید در وبلاگ عضو شوید و بعد اسم و ادرس وبلاگ خود را بدید به ما تا ما به وبلاگتون بریم و ببینیم که چه جوری و به وبلاگ های برتر جایزه بدیم باید چیز های زیر را به ادرس ایمیل hosseinpotter@yahoo.com ۱-کد پستی خانه ۲-آدرس وبلاگ و اسم وبلاگ ۳- ایمیل ۴- نام و نام خانوادگی ۵- موضوع وبلاگ ۶-امکانات وبلاگتان ۷- لیست کاملی از تبلیغات وبلاگتان و بله به همین راحتی و این هم جوایز برندگان : ۱- هفت نفر اول:مجموعه ی حسین پاتر و ادرس وبلاگتان همراه با باز شدن وبلاگ ما باز میشه و فیلم سوم هری پاتر ۲-پنج نفر دوم : مجموعه ی حسین پاتر و در وبلاگ تبلیغات شما صورت میگیرد و فیلم سوم هری پاتر ۳-سه نفر سوم : فیلم سوم هری پاتر و مجموعه ی حسین پاتر خوب دوستاران هری پاتر و کسانی که میخوان ما را در انتخاب وبلاگ برتر همراهی کنن

جینی ویزلی

[خواب][خواب][خواب][هورا][هورا][هورا][تایید][تایید][تایید]

الناز

سلام من النازم مدیر مدرسه هاگوارتز اومدم تا تو رو به مدرسمون دعوت کنم خوشحال میشم اگه بیای ثبت نام کنی و یه عضو فعال باشی ممنونم