هری پاتر ۱-۷

آخرین فیلم ها و کتاب های هری پاتر و تحلیل و بررسی آن ها

 

سلام،

ممنون که دفعه ی پیش نظر ندادین.

*بگذریم:اول از همه بگم که تاریخ نمایش فیلم ۶ هم معلوم شده:۲۱ نوامبر ۲۰۰۸.

*و اما در مورد فیلم ۵:یه جاسوس!خبرایی از فیلم ۵ رو برای ماگل نت فرستاده:

<<فیلم با هری که در خیابان همراه دادلی ایستاده شروع میشه.این قسمت مثل کتابه.یک تفاوت جزئیش اینه که نبرد در حیاط دورسلی ها انجام میشه.بعد این نبرد نگهبانان پیشتاز هری رو به خونه ی سیریوس می برن.وقتی هری داخل میشه اونا همه ی چیزهایی رو که سیریوس با نامه به هری گفته بود رو به اون میگن.هرمیون و رون به اون در مورد محفل ققنوس میگن و بقیه هم راجع به جلسه ی دادگاه در وزارتخونه.صحنه ی بعدی در وزارتخانس جایی که دادرسی انجام میشه و ما به آمبریج معرفی می شیم.قسمتی که در اون لوسیوس مالفوی با فاج صحبت می کنه کنار گذاشته شده.بعد از اون شام قبل از رفتن به مدرسس و رون و هرمیون نامه ی ارشد شدنشونو دریافت می کنن که هری حسودیش میشه.

بعد از اون هری در قطار کمی با لونا و نویل صحبت می کنه و جینی بهش میگه که هرمیون و رون در واگن مخصوص ارشدهان.برای اولین بار سوار شدن اونا رو به کالسکه ها می بینیم و البته این فقط برای اینه که تسترال ها رو ببینیم.سپس شام اول و این که آمبریج پروفسور دفاع در برابر جادوی سیاه شده و هاگرید غایبه.

از این به بعد اطلاعات پراکنده ای هست از جمله این که ما کلاس های درس رو با آمبریج و اسنیپ خواهیم دید.گراوپ رو هم خواهیم دید و کوئیدیچ هم به میان خواهد اومد ولی اون رو نخواهیم دید.امتحانات خواهند بود و همین طور درس چفت شدگی با اسنیپ.و فقط اسنیپ به هری در پایان یکی از کلاس های معجون سازی در مورد کلاس چفت شدگی خواهد گفت و نه در میدان گریمولد.

در نبرد پایانی همه ی جادوگرا خواهند بود.این قسمت سه بار بازنویسی شده چون اونا نمی دونند که کی باید دامبلدور رو وارد ماجرا کنن.

صحنه ی نبرد پایانی در سپتامبر فیلمبرداری خواهد شد.>>

خب همون طور که می دونین فیلم ۵ در تاریخ ۱۳ ژوئیه ی ۲۰۰۷ به نمایش در خواهد آمد.

*و اما از کتاب ۷ هری پاتر متاسفانه باید بگم که رولینگ گفته دامبلدور واقعا مرده و دیگه هرگز بر نخواهد گشت.رولینگ گفته منتظر گندالف نباشین.

و هم چنین اون گفته که عنوان متفاوتی رو برای کتاب ۷ انتخاب کرده که به نظرش از عنوان فعلی بهتره.(و البته هنوز هم نمیگه چیه)

خب.نظر لطفا یادتون نره.

تا دفعه ی بعد خدافظ!

  
نویسنده : سهند ; ساعت ۱٠:٤٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٤ امرداد ۱۳۸٥