هری پاتر ۱-۷

آخرین فیلم ها و کتاب های هری پاتر و تحلیل و بررسی آن ها

 

سلام،

خیلی ممنون که دفعه ی پیش هیچی نظر ندادین.

اول یه نکته ی جالبو بگم:

دیروز ۲/۲ سال قمری،۳/۳ سال میلادی و ۱۲/۱۲ سال شمسی بود!(پس فردا آقایون میگن از نشانه های آخرالزمانه!)

اخبار این مدت کم بود:

*فیلم هری پاتر ۴ در آمریکا با فروش بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ششمین فیلم پرفروش آمریکای شمالی شد.

*اینا اولین عکسا از صحنه ی فیلم ۵ه:

کلبه ی هاگرید

تصویر بزرگتر

تصویر بزرگ کلبه ی هاگرید در حال ساخت

تصویر بزرگ دیگری از زاویه ی متفاوت

تصویر نزدیک از کلبه ی هاگرید

ماشین های حمل و نقل عوامل صحنه:

*آلفونسو کوارون (کارگردان فیلم ۳)گفته علاقه منده یکی دیگه از فیلمای هری پاتر رو کارگردانی کنه.

*واما رولینگ در بخش نظرسنجی ژرسش های متداول سایتش جواب سوال برنده رو داده:

وقتی رازدار می میره چه اتفاقی برای راز می افته؟

من وقتی دیدم این سوال پر ببینده بود و برنده شد بسیار متعجب شدم , چونکه این اولین سوالی نبود که من بخوام بهش رای بدم ... اما حالا , اگر این همون چیزیه که شما میخواید بدونید , این است جواب انچه که شما میخواهید بدانید !
زمانیکه یک رازدار بمیرد , رازشان نیز به همراه انها میمرد و یا اینکه, ان از روشی دیگر پوشیده میشود , در این موقعیت , وضعیت رازشان باقی خواهد ماند چنانکه در آن لحظه فرد مرده است . کسانی که مورد اعتماد راز دار بوده اند همچنان می توانند به اطلاعات پنهان دست رسی داشته باشند ، اما هیچ کس دیگری نمی تواند !
مثل اینکه موضوع اینکه طلسم فیدِلیوس چگونه کار میکنه رو همگی به راحتی فراموش کردید ! جواب این سوال به طور کامل در زندانی ازکابان اورده شده :
"یک طلسم بسیار بسیار پیچیده! شامل یک راز پنهان , آن هم پنهان در روح . تمامی اطلاعاتی که درون فرد برگزیده و یا رازدار وجود دارد , در روحش پنهان میشود . پی بردن به اطلاعات داخل فرد , به هیچ وجه امکان پذیر نیست و کشف چنین چیزی غیر ممکن هست البته , مگر اینکه خود رازدار بخواهد انها را بازگو و فاش نماید" ( کتاب هری پاتر و زندانی ازکابان )
به عبارتی دیگر , یک راز ( محل اختفای یک خانواده , مثل خانواده پاترها ) جادو شده تا اینکه آن راز توسط یک فرد , محافظت میشود ( به طور مثال پیتر پتیگرو و یا همان ورمیتل ) . حتی اگر یکی از پاتر ها گرفته شده بود , و او را وادار به خوردن معجون حقیقت میکردنند و یا تحت طلسم فرمان قرار میدادند , موفق نمیشدند که از زبان او نام محل اختفای 2 فرد دیگر و یا راز را بیرون بکشند . تنها کسی که میتوانست انها را لو دهد فقط یکنفر بود که از محل دقیق و درست خانواده پاتر با اطلاع بود که همنجور که گفته شده همان ورمیتل بود . البته که هیچ کدام از انها توانایی گرفتن اطلاعات رو از شخصی دیگرنداشتند
©سایت جادوگران

لطفا نظر فراموش نشه.ممنون.

فعلا خدافظ!

 

  
نویسنده : سهند ; ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸٤