هری پاتر ۱-۷

آخرین فیلم ها و کتاب های هری پاتر و تحلیل و بررسی آن ها

عکسای جدید فیلم ۴ و پیشگویی مطالب آینده ی وبلاگ از طریق گوی بلورین(!!)

خب بالاخره بعد از مدت ها سلام.

ببخشید این قدر دیر کردم.البته توی این مدت تعداد بازدیدکننده های وبلاگ تقریبا به میزان یک سوم رسیده.ولی خب امیدوارم فقط به خاطر به روز نکردنم باشه.

راستی کتاب ۶ هم بالاخره دیشب به دست من رسید.فقط سه تا دونه تو کتابفروشیه بود که من اولیشو خریدم.در مورد ترجمه ی ویدا اسلامیه توی پست بعدی توضیح میدم.همین طور جواب نقد(البته نمیشه اسمشو نقد گذاشت بیشتر توهینه)سایت زیرآبیوس رو هم درباره ی ترجمه ی ویدا اسلامیه رو هم خواهم گذاشت.

اینم لینک نسخه ی انگلیسی کتاب ها که ron خواسته بود:

و اما اخبار:

این لینک عکس بزرگ جلد فرانسوی کتاب ۶

اینم جلد هلندی کتاب:

اینا هم عکسایی از چو چانگ و پروفسور مک گونگال:

اینا هم عکسایی از پشت صحنه ی فیلم:

مایک نیوئل و هری و ویکتور و فلور و سدریک ریتا اسکیتر :

کیفیت بالا

هری و نیوئل:

کیفیت بالا

نیوئل و مک گونگال و کراوچ و کارکاروف:

کیفیت بالا

نیوئل و سدریک:

کیفیت بالا

اینم عکسای لگوهای جدید فیلم ۴:

هری و ولدمورت در حال دوئل:

هری در مرحله ی دوم مسابقه ی سه جادوگر:

هری و شاخدم مجارستانی:

کشتی دورمشترانگ:

خب دیگه لطفا نظر یادتون نره.

فکر کنم بد نباشه این آخر در مورد پستایی که بعدا می خوام بذارمشون یه چیزایی بگم:اول از هم همون طور که گفتم پست مربوط به ترجمه ی ویدا است و همین طور پاسخ به توهین های سایت زیرآبیوس.توی پست های دیگم یه مطلب هست که شاید برای شما هم جالب باشه و آموزش یکی از درسای هاگوارتزه که البته هری اونو تا حالا نگرفته.یه پست مخصوص راهنمای همه ی وردا(حدود ۷۰ تا)و یکی مخصوص اطلاعات داخلی و قسمت های مختلف هاگوارتز.یکی دیگه هم مخصوص سازمان ها و ادارات و ... وزارت سحر و جادوست.البته اگر از این پستا خوشتون بیاد (و بالای ۱۵۰ تا نظر بدید)راهنمای معجون ها و طریقه ی درست کردنشونو هم میذارم.(چون این خیلی مشکله).در ضمن بین اینا حدسای جدیدمو درباره ی کتاب۷ و چیزای دیگه هم میذارم.به اضافه ی اخبار که همیشه بودن و خواهند بود.

راستی یه چیز دیگه:این وبلاگ رسما از یک هفته بعد چاپ و توزیع بخش دوم کتاب ۶ توسط کتابسرای تندیس مطالب کتاب ۶ رو هم اضافه خواهد کرد وتا اون موقع نگران این که مطلبی از کتاب ۶ (کی می میره یا...)توی این وبلاگ نخواهد بود.

این پست یک کم طولانی تر از همیشه شد.منتظر نظر ها هستم.

فعلا خدافظ!

 

  
نویسنده : سهند ; ساعت ٤:٢٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸٤