هری پاتر ۱-۷

آخرین فیلم ها و کتاب های هری پاتر و تحلیل و بررسی آن ها

معرفی شخصیت‌های فیلم "جانوران شگفت‌انگیز و آن‌ها را کجا پیدا کنیم"

نیوت اسکمندر (اِدی ردمین): ساحر جانور‌جادویی‌شناس انگلیسی عجیب‌غریب که دنیا را زیر و رو کرده، کنار جانوران و موجودات راحت‌تر است تا کنار بقیه‌ی آدم‌ها؛ برای کاوشی به نیویورک می‌آید، با کیفش که پر از زیستگاه‌های جادویی شامل گونه‌های در معرض انقراض و کمیاب است.

پورپنتینا "تینا" گلدستاین (کاترین واترستون): کارمند بلندپرواز کنگره‌ی جادویی ایالات متحده‌ی آمریکا (MACUSA، معادل آمریکایی وزارت سحروجادو) که نیوت را ملاقات می‌کند. بعد از حمایت از آدمی اشتباه، تینا به اداره‌ای خیلی پایین‌تر از توانایی‌هایش انتقال داده می‌شود. او همیشه آماده‌ی جنگیدن برای چیزی است که درست است.

کوئینی گلداستاین (الیسون سادول): خواهر کوچک‌تر و هم‌اتاقی تینا، «ذهن‌جویی» خوش‌قلب و نیک‌سرشت که می‌تواند ذهن‌ها را بخواند.

جیکوب کُوالسکی (دن فاگلر): نانوای آرزومند/ کارگر کارخانه‌ی غیرجادوگر خوش‌بین که وقتی با نیوت ملاقات می‌‌کند با دنیای جادوگری آشنا می‌شود. (او اولین شخصیت اصلی مشنگ در دنیای داستان‌های هری پاتر است)

گرِیوز (کالین فارل): کارآگاهی قدرتمند و دست راست رئیس‌جمهور دنیای جادویی آمریکا.

مری لو (سامانتا مورتون): رهبر کوته‌بین سالمی‌های دوم، گروهی متعصب که به دنبال پیدا کردن و از بین بردن جادوگران و ساحره‌ها هستند.

کرِدِنس (اِزرا میلر): احتمالاً مرموزترین شخصیت میان بازیگران فیلم. او پسر به سرپرستی قبول شده‌ی مشکل‌دار مری لو است.

  
نویسنده : سهند ; ساعت ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ آبان ۱۳٩٤